četrtek 28 september 2023
asdf

NOVICE

VABILO - CENTER ZA KREPITEV ZDRAVJA

VABILO

 

Vljudno vabljeni, da obiščete posvetovalnico v lokalni skupnosti, ki jo bo izvajala diplomirana medicinska sestra iz Centra za krepitev zdravja Šentjur.

 

Kdaj in kje?

V prostorih krajevne skupnosti PLANINA PRI SEVNICI, Planina pri Sevnici 37, 3225  Planina pri Sevnici

v PONEDELJEK,10.2.2020

od 9:00 do 10:00

 

Kdo se je lahko udeleži?

Vsi, ki bi želeli preveriti vrednosti krvnega pritiska in krvnega sladkorja, ter se o njih posvetovati.

Vsi, ki vas zanima zdrav življenjski slog in bi želeli več informacij kako ga doseči.

Vsi, ki imate vprašanja namenjena diplomirani medicinski sestri.

Vsi, ki bi želeli izvedeti več o programih in delavnicah Centra za krepitev zdravja ZD Šentjur.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                 Vljudno vabljeni!

Defibrilatorji v Občini Šentjur

Turistični portal Občine Šentjur

GIS Občine Šentjur

Občinko glasilo Utrip