nedelja 3 december 2023
asdf

NOVICE

ČISTILNA AKCIJA V KS PLANINA PRI SEVNICI

KS PLANINA PRI SEVNICI vas vabi 27.marca 2021 ob 9.uri, da se udeležite čistilne akcije, ki bo potekala po območju celotne krajevni skupnosti. Zbor je na Planini pri gasilskem domu. Glede na število udeležencev, bomo naredili plan čiščenja. S sabo imejte rokavice.

Krajani, ki gravitirajo na ostale vaške skupnosti, bi čistili v svojem kraju in bi se dobili po vaseh. Koordinacijo vodijo svetniki po svojih vaških skupnostih.

 

Na ta dan organiziramo tudi odvoz odpadkov bele tehnike (gospodinjski aparati, hladilniki, štedilniki…, televizorji, ekrani…). Za ta namen bo postavljen kontejner od 9. do 11. ure na Planini pri zdravstvenem domu Planina in v Planinski vasi pri avtobusni postaji. Naštete odpadke boste takoj naložili v kontejner, ne dovažajte drugih odpadkov (npr. pohištvo, gume, gradbeni odpadki), ker jih ne bomo sprejeli.

 

Strogo prepovedano pa je odpadke pozneje odlagati na teh mestih.

 

Vse aktivnosti bodo potekale v skladu z navodili NIJZ!

Defibrilatorji v Občini Šentjur

Turistični portal Občine Šentjur

GIS Občine Šentjur

Občinko glasilo Utrip